Elevii clasei I C a Colegiului Naţional „Octavian Goga” din Sibiu – In vizita la Scoala Hygeia in cadrul programului „Scoala Altfel”

apr. 25, 2016   //   by admin   //   Noutati  //  Comentariile sunt închise pentru Elevii clasei I C a Colegiului Naţional „Octavian Goga” din Sibiu – In vizita la Scoala Hygeia in cadrul programului „Scoala Altfel”

001002102121

În cadrul Programului „Şcoala Altfel : Să ştii mai multe, să fii mai bun!”, am fost vizitaţi de elevii clasei I C a Colegiului Naţional „Octavian Goga” din Sibiu, îndrumaţi de doamna Prof. Enciu Urania Dana, şi de preşcolarii Grădiniţei P.P. „Sfântul Dimitrie” din Sibiu, îndrumaţi de Director Prof. Înv. Preşcolar Bian Simona.

Copiii au vizitat şcoala, au interacţionat cu elevii Şcolii Hygeia, au descoperit laboratoarele de anatomie, biochimie si informatică, şi au avut parte de o demonstraţie medicală.

Viitorii elevi ai Şcolii Postliceale Sanitare „Hygeia” !

Vezi Galeria aici…

Comments are closed.